Extra opleidingen Digipower

Extra opleidingen Digipower

De subsidieverstrekker heeft het mogelijk gemaakt om aanvullend aan jouw scholingstraject een aantal extra vakgerichte opleidingen te volgen. In totaal kunnen er maximaal drie extra opleidingen worden gevolgd. In het formulier hieronder maak je een keuze welke opleiding(en) je wilt volgen. Nadat we jouw formulier hebben ontvangen, neemt onze backoffice contact op voor het definitief inplannen van de trainingen en het ondertekenen van de formulieren.

Het betreft de volgende opleidingen:

Projectmatig Werken en Projectondersteuning - 4 dagen of 6 avonden Afronding: Bewijs van deelname
Werken aan projecten komt binnen iedere organisatie voor. Projecten, programma’s en portfolio’s zijn algemeen geaccepteerde werkwijzen waarmee organisaties werk organiseren en zo gestructureerd verandering realiseren. Methoden zoals PRINCE2 en IPMA worden gebruikt om projecten goed te organiseren. Tijdens deze training leer je over projecten, projectmatig werken en projectondersteuning. Je leert succesvol omgaan met belangrijke elementen als samenwerken, doelstellingen, organiseren van taken, voeren van gesprekken en het opzetten van een planning.

Artificial intelligence (AI) en ChatGPT - 3 dagen of 3 avonden Afronding: Bewijs van deelname en examen
In de training Artficial intelligence (AI) en ChatGPT leert u de basisconcepten van AI en ChatGPT kennen. AI en ChatGPT heeft in toenemende mate een belangrijke rol in ons dagelijks leven. Dagelijks wordt u geconfronteerd met de mogelijkheden van AI zoals een zelfsturende auto die objecten herkent of het kiezen van een Netflix film waarbij voorstellen worden gedaan van films die u mogelijk interessant vindt. Het is belangrijk om bij te blijven op het gebied van AI en te bedenken welke invloed dit op uw keuze heeft voor een functie of rol in de IT.

Vakopleiding Functioneel Beheer - 8 avonden Afronding: Bewijs van deelname en examen
De Vakopleiding Functioneel Beheer is dé opleiding voor de Functioneel beheerder van nu. De Functioneel Beheerder is binnen een organisatie verantwoordelijk voor het optimaal functioneren van één of meer applicaties of informatiesystemen.Tijdens de Vakopleiding Functioneel Beheer vergaart u kennis over welke tools en vaardigheden het beste kunnen worden ingezet om de informatievoorziening zo goed mogelijk te beheren en om de gebruikersorganisatie zo optimaal mogelijk te ondersteunen. De theorie wordt afgewisseld met discussies en oefeningen.

We proberen binnen drie werkdagen te reageren op jouw aanmelding of op eventuele vragen. De reactietijd kan vanwege drukte iets langer zijn.

Inschrijfformulier Digipower extra opleidingen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Naam
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Keuze trainingen
Kies één, twee of drie trainingen uit de lijst.
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Arbeidsstatus*
Ik wil de training Projectmatig Werken en Projectondersteuning volgen*
Ik wil de Artificial intelligence(AI) en ChatGPT volgen*
Ik wil de training Vakopleiding Functioneel Beheer volgen*
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Meer weten?

Neem contact op met IT Management Group

Aanmelden traject
  • Gecertificeerde trainingen
  • Sterk in structuur
  • Ervaren consultants
  • Kwaliteit op maat