Praktijktraining PRINCE2
U volgt deze training zonder kosten als u gebruik maakt van het subsidieproject ESF+. Normale prijs: €2950,- (incl. examenvoucher)
Duur: 4 dagen
In de training Praktijktraining PRINCE2 leert u de basisbeginselen van projectmanagement op basis van PRINCE2 en hoe u deze in de praktijk kan toepassen.
Locaties en data Praktijktraining PRINCE2
Hieronder staan de nu ingeplande trainingsmogelijkheden op basis van open inschrijving. De training kan online of klassikaal worden gevolgd. Ook is in-company training of maatwerk mogelijk.De opleidingsdagen zijn standaard van 10:00 tot 16:00 uur. De opleidingsavonden zijn standaard van 18:30 tot 21:30 uur. Afhankelijk van uw training kan van deze tijden worden afgeweken. De tijden worden voorafgaand aan de training aan u gecommuniceerd. De vroegste starttijd is 09:00 en de uiterste eindtijd is 17:00. Staat uw voorkeurslocatie er niet bij? Neem dan contact op en informeer naar de mogelijkheden.
- 26-10-2026, 27-10-2026, 02-11-2026 en 04-11-2026 (Online)
- 09-11-2026, 10-11-2026, 11-11-2026, 16-11-2026, 17-11-2026 en 18-11-2026 (Online Avondtraining)
Omschrijving Praktijktraining PRINCE2
In deze professionele en praktijkgerichte training wordt ingegaan op de principes van projectmatig werken volgens de PRINCE2-methodiek. U als cursist wordt voorbereid op het effectief deelnemen aan projecten en op het examen PRINCE2 Foundation. Certificering is een meerwaarde wanneer u wilt doorgroeien in projectmanagement en in uw professionele carrière. Naast de theorie wordt in deze training aandacht besteed aan het werken met PRINCE2 in de praktijk.
Inhoud Praktijktraining PRINCE2
Deze training behandelt projectmatig werken volgens de PRINCE2 methodiek. U als cursist wordt voorbereid op het effectief deelnemen in projecten en op het examen PRINCE2 Foundation. Certificering is een meerwaarde wanneer u wilt doorgroeien in projectmanagement en in uw professionele carrière.
Programma
In deze professionele en praktijkgerichte training Praktijktraining PRINCE2 komen de volgende onderwerpen aan bod:
– people;
– principles;
– practices;
– processes;
– project context.
Uw profiel
Heeft u in uw werk te maken met projecten of projectmatig werken? Neemt u deel in één of meerdere projecten of bent u aangewezen om een project uit te voeren in de rol van projectleider? Dan zult u veel baat hebben bij de training PRINCE2 Foundation.
Voor het volgen van deze training is geen specifieke voorkennis vereist.
Examen Praktijktraining PRINCE2
Deze training is inclusief voucher voor het officieel examen van AXELOS. Het examen kan op een zelf uitgekozen datum en tijdstip worden ingepland en afgelegd.
Praktische informatie
Deze training is inclusief examenvoucher, (digitaal) lesmateriaal, koffie, thee en lunch.
Wanneer u de sheets tijdens de masterclass op uw eigen device wilt meelezen, dan dient u een eigen device mee te brengen.
Referenties
R. Derix Simius Projectmanagement & Consultancy
W. Lodewijkx Inspectie van het Onderwijs
Reinald Rodenburg Wartburg College
Sophie Bashev Consultanshe
R. Hermse ODS
M. de Haas van Dorsser Van Aetsveld
B. Leeuw
M. Jourdan
Adriaan Oprins Synthon B.V.
Paul Franssen ING Real Estate B.V.
Jan Tijmen Donkelaar Argos SSC B.V.
E. Dekker
Jack Haslinghuis Gemeente Den Haag
J. Bree Reitsma Telecom B.V.
N. van der Maas Microsoft
Michelle Jansen Klinkt Communicatie
P. Hazelaar Provincie Groningen
R. Derix Simius Projectmanagement & Consultancy
C. Posthumus
P. van Elven The Secret Lab
Aanmelden voor ESF+
Wil je meedoen met het traject ESF+? Klik dan op de knop 'Aanmelden' en vul het formulier in. Je kunt op meerdere momenten per maand instromen. Het aantal plekken is beperkt, dus schrijf je snel in om zeker te zijn van een plek!
Meer weten?
Neem contact op met de IT Management Group

- Gecertificeerde trainingen
- Sterk in structuur
- Ervaren consultants
- Kwaliteit op maat
